Az olasz belügyminiszter május elején Budapesten tárgyal Orbán Viktorral ugyanerről.
„Az LMP soha nem arról volt híres, hogy megfújunk egy kürtöt, és akkor menetoszlopokba rendeződve elindulnak az embereink” – ezzel magyarázta Keresztes László Lóránt a tempót.
2020-ban három szakaszt is megkap az egyik legnagyobb bicikliversenyből Budapest, és a kormánybiztos ígérete szerint kátyúzni is fognak.
A multikulti csődjével ijesztegetve és az erős nemzet ígéretével kampányol a Fidesznek a szerbiai magyarok körében a Vajdasági Magyar Szövetség (VMSZ), miközben ők maguk is egy multikulti régióban élő kisebbség. Akkor hogy is van ez? És mit szólnának hozzá, ha a szerbek kampányolnának az erős nemzetállamnak? Hogy megtudjuk, elmentünk egy kampányfórumra Újvidéken, ahol most először szavazhatnak az EP-választáson az ottani magyarok.
Irracionálisnak tűnik, hogy az ellenzék pont most, az EP-választási kampány nyitányaként gyilkolja egymást az őszi önkormányzati választási pozíciók miatt. Ám ha az újabb izmozást az EP-választás részeként nézzük, máris sikerült értelmet találni ott, ahol látszólag nincs. A kulcsszó: mozgósítás.
Nem lehet mostanában könnyű a Fideszre szavazni az EP-választásokon: a Néppárt tagjaiként tulajdonképpen egy olyan szekeret tolnak, amin a szerdai Lokál szerint Soros György is rajta van. Azért próbáltuk a pártnak aláírók között kinyomozni az igazságot.
Jobbikos lap Soros-ügynöközte le az RMDSZ listavezetőjét, és ebbe beleállt Tőkés László Erdélyi Magyar Nemzeti Tanácsának lapja is. És nem csak ők!
Március 15. óta állami kitüntetéssel is rendelkezik az Animal Cannibals zenekar. Már ez is kiverte a biztosítékot pár embernél, de a szelfijük a fideszes L. Simon Lászlóval csak rátett egy lapáttal. Erről, és úgy általában a politikus és apolitikus rapzenéről beszélgettünk Qkával és Ricsipível: mit kerestek az MSZP-elnök házában, és mit bizniszeltek Budaházy Györggyel?