Fidesz
Buzinkay György
Propaganda helyett itt az ideje csinálni egy uniós szintű közmédiát!

Mivel a nacionalista propagandagépek uniós kihívást jelentenek, így uniós megoldásra van szükség. Ezért kell létrehozni egy, az Európai Unió által működtetett köztévét.

Fekő Ádám
Budapest Parádéval egy depressziós ország ellen!

Az istennek sem akar összejönni ez az összellenzéki tüntetősdi, úgyhogy érdemes elkezdeni új utakra lépni. Én például egy 2019-es Budapest Parádét tartok a legjobb ötletnek!

Másfélszeres fizetést kapnak, mégsem járnak be a bizottsági ülésekre. Kik ők?
Másfélszeres fizetést kapnak, mégsem járnak be a bizottsági ülésekre. Kik ők?

Összesítettük, kik lógtak a legtöbbet a parlamenti bizottsági ülésekről az őszi ciklusban azok közül, akik a bizottsági munkáért plusz pénzt is kapnak.

Kardos Gábor
Már el sem kell menni szavazni, a közvélemény-kutatók megmondják, ki a győztes

Egy úr a pokolban is úr, a polgárnak pedig a polgári demokrácia orbáni poklában is polgárként kéne viselkednie: tehát arra kellene szavazni, akinek tetszik a programja, nem arra, aki „esélyes”.

Ésik Sándor
Csúnya szavakról

Az agresszió hiánya egyben az érdekérvényesítő képesség hiányát is jelenti. Egyikkel sincs tapasztalat. Nem tudja az ország elitje, hogy mit is kéne csinálni. Ez súlyos szocializációs válság, amelytől az újabb generációk egyre inkább mentesek.

Karácsony Gergely: Az elvtelenség vádjától, már bocsánat, de agyvérzést kapok
Karácsony Gergely: Az elvtelenség vádjától, már bocsánat, de agyvérzést kapok

Karácsony Gergelynek fogalma sincs, kik azok, akik hajlandóak elmenni egy MSZP-s pártirodába előválasztásra, de így is bízik a jó esélyeiben. Fel tudja-e fedezni MSZP-s politikusokban Kádár Jánost, és milyen érzés volt, mikor egy tüntetésen árpádsávos fiatalok ölelgették? Mit gondol az O1G-ről, mit csinálna az Uberrel vagy az Airbnb-vel, és mit tanulna Tarlós Istvántól? Nagyinterjú a Párbeszéd főpolgármester-jelöltjével.

Molnár Áron: Lépjenek egy kicsit hátrébb a politikusok az önös érdekeikkel!
Molnár Áron: Lépjenek egy kicsit hátrébb a politikusok az önös érdekeikkel!

Mennyire kell küzdenie az egójával? Miért baj az, ha a politizálás ételhordókkal mászkálásból és ajtóról lepattanásból áll? Mit gondol Orbán Viktorról és az O1G-ről? Hogyan áll a politikai korrektséghez, és mit szól ahhoz, mikor Kovács Ákos énekes női princípiumról beszél? A noÁr néven zenélő Molnár Áron színész ezekről is beszélt az Azonnalinak adott interjújában.

Fekő Ádám
Influenszerek pénz és pina nélkül

A Fidesz holdudvarának a figyelemfelkeltéshez már csak a balhé maradt. Azokból viszont egyre durvábbak kellenek ahhoz, hogy bárkit is érdekeljenek: most például egy 18 éves lány lejáratása.

Weber felgyorsítaná a jogállamot leépítő országok büntetését
Weber felgyorsítaná a jogállamot leépítő országok büntetését

Az Európai Néppárt csúcsjelöltje támogatja egy olyan mechanizmus bevezetését, ami megvonná az EU-s forrásokat a jogállamot leépítő országoktól.

Pintér Bence
Mindenkinek mindenről csak Orbán jut eszébe. Ez veszélyes!

Ha az ellenzék már az EP-választást is csupán egy Orbán Viktor elleni küzdelemnek látja, és semmi mást nem tud mondani róla, akkor messze van a rendszer legyőzése.

111 112 113 114 115