Néha összecsúszik, melyik zsebből kap pénzt a Facebook, ez történt Egerben is.
Dömötör Csaba, a Miniszterelnöki Kabinetiroda államtitkára és Hende Csaba szombathelyi fideszes képviselő fórumának terembérleti díját nem a párt, hanem egy külsős cég fizette ki – tudta meg az Ugytudjuk.hu.
Virág Andrea, a Republikon Intézet stratégiai igazgatója szerint nem valószínű, hogy lesz tévévita a 2022-es választások előtt, azonban ha lenne, nem biztos, hogy az Orbánnak kedvezne. Az interjúban ezenkívül szó esett a 2022-es választásokról, Novák Katalin köztársaságielnök-jelöléséről, illetve arról, miért nem kampányol már az ellenzék. Interjú.
A Fideszt gyakran bírálják, hogy öreg, őszülő, pocakos férfiak gyülekezete, miközben a fiatalabb generációk mellett a nők sincsenek túlzottan reprezentálva a pártban.
2016-ban ígérte meg az akkori fideszes városvezetés, hogy 2018-ra felújítják Szombathely egyik legszebb régi épületét. Máig nem lett belőle semmi.
A rendszerváltás után az MSZP számára állt nyitva a lehetőség, hogy olyan nagy és hosszú ideig hatalmon lévő párttá váljon, mint amilyenné 2010-re a Fidesz lett, de az magyar baloldal nem élt a lehetőséggel. Így a Fidesz vált domináns párttá – mondta az Azonnali Podcastjában Csizmadia Ervin. A beszélgetés leiratát olvashatják.
A külügyminiszter meghallgatásán büszkélkedett a vakcinabeszerzéssel, szidta a BBC-t, és árulta el, jövő évtől Sinopharmot és Szputnyikot gyártunk.