Legutóbb április hetedikén, az országgyűlési választások előtti napon volt megfigyelhető az a ritka együttállás, amikor az összes megyei lap szerkesztőjének ugyanaz jutott eszébe. Karácsonykor gyakran történnek csodák, így ez az együttállás most megismétlődött!
A negyedévente megjelenő folyóiratot Pápay György szerkeszti, a most megjelenő első számba Böcskei Balázs, Mikecz Dániel, Csizmadia Ervin is írt.
Tömeg gyűlt össze a Kunigunda úton az MTVA székháza előtt. A tömegben volt egy kis pirózás, mire a rendőrök könnygázt fújtak. A politikusok arra kérték az összegyűlteket, hogy maradjanak békések. Éjfél után egy kamerába sikerült beolvasni a követeléseiket, de azt nem tudni, hogy ez mikor kerül adásba. A képviselők az épületben éjszakáznak, kivárják a reggeli élő adást.
Hetilapként indult, napilap lett, mára azon kevés magyar nyelvű printlap egyike, ami nem áll a magyar kormány irányítása alatt, ráadásul számos magyarországi szerzője is van. Hetven éves a pozsonyi Új Szó!
Trump lefújta az évtizedes hagyományokra visszatekintő karácsonyi újságírói bulit, az ok az elnök a médiával ápolt viharos viszonya lehet.
A történelem átírta a kommunista kiáltványt, vörös helyett zölddel. Ma újra kéne írni mint zöld manifesto-t. Csak épp nem a munkásság élcsapata győzi le a tőkés eliteket, hanem a Föld, a bioszféra. De hogy jönnek a zöld forradalomhoz a benzináremelés ellen tüntető sárgamellényesek? Ezt is megmagyarázzuk.
Kiderült, hogy az öt éve még a Janukovics ellen tüntető, ám mostanra a forradalomban csalódott ukrán szerepét egy fehérorosz férfi játszotta el.
Korábban a Magyar Nemzet főszerkesztő-helyettese, és a G-nap után megalakult Magyar Idők főszerkesztője is volt.