Egy óránál tovább már senki nem akart várni Andrej Plenkovićra.
A publicista egy Donáth Annát méltató cikkel búcsúzott volt főnökétől, és arra is rájött, hogy ha legközelebb hasonló munkát vállal, akkor vagy visszavonul a közélettől, vagy politikai szóvivővé válik.
Az egyik oldalról ezeket a nyilas dumákat hallja az ember, a másik oldalról pedig azokét, akik Orbán vérét akarják inni, akik szerint alkotmányellenes puccsal kell megakadályozni Orbán visszatérését, ha 2022-ben veszít. Ebben nem akar szerepet vállalni Tamás Gáspár Miklós, aki a véleményvezér-interjúsorozat utolsó részében arról is beszél az Azonnalinak, miért érzi úgy, hogy nem hat eléggé az írásaival.
Kézzelfogható lesz, legalább hetente megkapja, és kedvére anyázhatja a megajándékozott.
Az Ipsos felmérésből az is kiderül, hogy a magyarok lassacskán visszamerészkednek a tömegközlekedési eszközökre, kilőtt a maszkhasználók aránya, és a nők komolyabban veszik a védekezést, mint a férfiak.