Az ellenzéki miniszterelnök-jelölt Orbánt szidta, a saját terveit sorolta, illetve arra is utalt, hogy négy év először szólalhatott meg az ellenzék a közmédiában.
2022-ben sajnos lehetetlen olyan műsort csinálni, mint amit a Fidesz csinál, de ha nem freakshowt várunk, akkor ezen a március 15-én megtette az ellenzék, amit meg lehetett.
Az ellenzék miniszterelnök-jelöltje történelmi párhuzamot vont március 15-e és április 3 között: szerinte ahogy 1848-ban a magyarság a szabadságot választotta az elnyomással szemben, most is erre van lehetősége április 3-án a szavazóknak.
A lengyel politikus szerint a magyar ellenzék kulcsszereplője lesz Európa jövőjének.
Ezeket nagyszabású műsor keretében mutatták be.
A miniszterelnök „ukrán üllőről és orosz pörölyről” beszélt a háború kapcsán, ami közé nem kerülhet Magyarország. Na meg persze arról, soha nem álltak még ilyen jól 19 nappal a választások előtt.
Március 9-én, szerdán mutatta be kormányprogramját az ellenzék. Mutatjuk, mi van benne!
Az olcsó magyar benzinnel akart büszkélkedni a vesztegetés elfogadásával vádolt fideszes politikus.
Gergely Annának „civil aláírásgyűjtők” ajánlottak segítséget Gyöngyösön, hogy el tudjon indulni képviselőjelöltnek. Elfogadta. Nem kellett volna. A (nem)jelölt maga mesélte el az Egri Ügyeknek a történteket.