Márki-Zay Péter egyháziügyi kabinetfőnöke már felvette a kapcsolatot a magyar egyházakkal, és állítja, belülről is sanyargatja őket a félelem, amiért függőségi viszonyuk van az állammal. Interjú.
„Ą Szájerek, Borkaik, Kaleták beteges világát kell leváltani április 3-án” – évet értékelt és kampányolt az ellenzék, ahol Márki-Zay Péter mellett öt percre mindenki híres lehetett, de Jakab Péternek elég volt két mondat is.
Sőt, van egy független önkormányzati képviselő, aki 2018 után újra indul Somogy 1-ben!
A harmadik utas pártok azonban továbbra is kint vannak az utcán és gyűjtik az aláírásokat. Aláírókat náluk is alig láttunk, de hallottunk az MKKP-nak aláíró fideszesekről, és találkoztunk nagyon kedves nyugdíjasokkal is.
Az újság szerint megtévesztik az aláírókat azzal, hogy nem tájékoztatják őket, valójában milyen listára adják meg az adataikat.
A párt roma programjának kidolgozásában is részt vett Lőcsei Lajos kap befutó helyet.
Nem biztos, hogy jó ötlet lesz egy külföldi diplomatától, ha április 3-án esetleg felkeresne néhány szavazóhelyiséget – pedig maga a Nemzeti Választási Iroda tartott róla nemrég felkészítőt az Azonnali információi szerint.
Mi derül ki abból, ha egy napig követi az ember az ellenzék 2022-es reménységét, és hallgatja meg négyszer is a beszédét? Kik mennek el egy ilyenre? Vigyáz-e már arra MZP, mit mond? Ezekre és még sok másra is van válasz riportunkban.
Nem csak Orbán Viktor évértékelőjével indult el a Fidesz kampánya a 2022-es választásokra.
Közel ötven perces beszédben indította el kampányát a Fidesz-KDNP miniszterelnök-jelöltje, Orbán Viktor. Beszédében ellenfeleit lekicsinyítette, míg az általuk jelentett veszélyt felnagyította, hogy magát az egyedüli megoldásként pozícionálja.