vörös erdő
Az oroszok azért vonulhattak vissza Csernobilból, mert sok katonájuk sugárfertőzést kaphatott
Az oroszok azért vonulhattak vissza Csernobilból, mert sok katonájuk sugárfertőzést kaphatott

Katonákat kezelnek Belaruszban sugárfertőzéssel, de az oroszok túszokat is ejtettek.