Megmutatjuk a hét videóját, amit valahol Romániában vett fel egy térfigyelő kamera.
Mire megy majd a néppárti Manfred Weber és a szocdem Frans Timmermans ellen az euroszkeptikus cseh?
A magyar kormány beperli az Európai Parlamentet a Sargentini-jelentés miatt, a románok meg most a Bizottságra rágtak be egy olyan jelentés miatt, amire maga Románia hatalmazta fel a Bizottságot.
A magyar után a román jogállamiság is terítékre került az Európai Parlamentben. Az Európai Néppártból majdnem csak a Fidesz állt ki Liviu Dragnea nevében egyébként szociáldemokrata román kormánya mellett.
Samu Tamás szerint bár nem kellett volna luhanszki útjáról szólnia a Jobbiknak, de azért bánja, hogy nem szólt.
Az a kérdés, hogy egyáltalán kell-e még neki.
Három évente van „bűvészvébé”, és Eric Chien volt az egyik nyertese idén: Mutatjuk, mivel!
Nemzetközi összefogás segített többek közt a magyar kereskedőkön is. Mondjuk őket nem nagyon érintette az, ami miatt kiakadtak világszerte az antikváriusok.
Hány százaléka hiszi a magyaroknak el, hogy van Isten? És hogy a magyar kultúra a legeslegjobb Európában? Íme egy szerteágazó statisztika!
Áthágott munkaszerződések, minimálbér, borzalmas körülmények, kiszolgáltatottság. Nem csak cseh tünetek ezek, sőt. De egy cseh rendező és egy újságíró mutatják meg.
Ennek a cikknek a tartalma kiskorúakra káros lehet, csak akkor olvass tovább, ha elmúltál 18 éves.
Nem linkgyűjtemény. Olvasmány. A Reggeli fekete hétfőn, szerdán és pénteken jön, még reggel hét előtt – tíz baristából kilenc ezt ajánlja a kávéhoz!
Feliratkozásoddal elfogadod az adatkezelési szabályzatot.