A kormány tájékoztatásnak nevezett lejáratókampányt hirdetett a 7-es cikkes jelentést jegyző Judith Sargentini ellen. Az Azonnali pályázatot hirdetett, hogy rajzoljátok meg, milyenek lennének az ideális kormányzati plakátok. Időközben az első kormányzati videók fel is bukkantak a kormányközeli portálokon, a ti plakátaitok azonban sokkal jobbak. Mutatjuk a pályaműveket!
1. HELYEZETTEK
Éles volt a verseny, az Azonnali szerkesztősége egyesével pontozta a műveket, az élen pedig pontegyenlőség alakult ki, így ketten is győztek. Az egyik nyertes a címlapképet alkotó Rauschenberger Kond.

A másik pedig Ábel alábbi alkotása:

2. HELYEZETT
A második díjat Biró Bence két alkotása érdemelte ki, akinek mindkét műve anonim szavazással került teljesen véletlenül egyaránt a második helyre.


3. HELYEZETT
Nuszbaum Tibor univerzális mondanivalóval bíró műve a dobogó legalsó fokáig jutott.

TOVÁBBI PÁLYAMŰVEK
Köszönjük mindenkinek a nevezést, mutatjuk a többi remekművet, amiket neveztetek a pályázatra.

Szofi

Szabó Zoli

Csaba

Molnár Tamás

Szar-vas Koppány Bendegúz

Domján János



Fehér Norbert
Nem linkgyűjtemény. Olvasmány. A Reggeli fekete hétfőn, szerdán és pénteken jön, még reggel hét előtt – tíz baristából kilenc ezt ajánlja a kávéhoz!
Feliratkozásoddal elfogadod az adatkezelési szabályzatot.