Mennek el az emberek, még melegedni sincs hova bemenni.
Ha azt mondjuk, nem a legjobb a hangulat az ellenzéki eredményvárón a Városligetben,
akkor enyhén fogalmaztunk.
Az Azonnali találkozott Kerpel-Fronius Gáborral, aki azt mondta,
nem ő a kijelölt nyilatkozó, és szeretné ehhez tartani magát.
Az emberek szivárognak el a Városligetből: talán nem túlzunk, ha azt mondjuk, az ő szempontjukból nem a legjobbak az eredmények, és
melegedni se tudnak bemenni sehova.
De mi történik a választáson? Kövesd a percről percre tudósításunkat!
NYITÓKÉP: Aradi Péter / Azonnali
Nem linkgyűjtemény. Olvasmány. A Reggeli fekete hétfőn, szerdán és pénteken jön, még reggel hét előtt – tíz baristából kilenc ezt ajánlja a kávéhoz!
Feliratkozásoddal elfogadod az adatkezelési szabályzatot.