A Műjégre se érkeztek egyelőre tömegek.
Kijöttek az első eredmények, 16,76 százalékos feldolgozottságnál hatalmas előnnyel vezet a Fidesz, és bejutó a Mi Hazánk.
Mindenkit megdöbbentettek az eredmények.
Az Egységben Magyarországért sajtószobája környékén most nem lehet politikus látni.
Az itt dolgozó sajtósok közül mindenki vagy a tévén nézi a választás alakulását, vagy a laptopba merülve frissítgeti az oldalakat.
Mindenki találgat, hogyan történhetett így. Ebbe mi nem mennénk egyelőre bele.
A Műjégre se érkeztek egyelőre tömegek.
Ide kattintva tudja az Azonnalin követni a választást.
NYITÓKÉP: Aradi Péter / Azonnali
Nem linkgyűjtemény. Olvasmány. A Reggeli fekete hétfőn, szerdán és pénteken jön, még reggel hét előtt – tíz baristából kilenc ezt ajánlja a kávéhoz!
Feliratkozásoddal elfogadod az adatkezelési szabályzatot.