Ha most vasárnap lennének a választások, akkor azon biztosan a Fidesz-KDNP nyerne.
A sajtótájékoztató végén pedig kiragasztották a kinyomtatott nyilt levelüket a mobilkerítésre.
Hajnalban kicsit kapart a torka, ezért elvégzett egy tesztet, ami pozitív lett.
Csillagösvény, és a 80 ezer éves magyarság elpusztítására szervezett világ-összeesküvés helyett egy a kormány covid-politikájának hibáira, titkolózására és az egzisztenciális félelmekre profin rájátszó Mi Hazánkat láthattunk az eddig szervezett legnagyobb magyar oltásellenes tüntetésen. Helyszíni riport.
A Kúria 90 napos határidővel dönt, szinte teljesen ki is használták a rendelkezésükre álló időt.
Az Igazságügyi Minisztérium rendeletébe rejtettek el egy érdekes mondatot, ami szerint a veszélyhelyzet miatt el is maradhatnak a választások.
Az EBESZ 2018-as ajánlásaiból egyet sem tartottak fontosnak, csak véleményként kezelték azokat.
Az ISZOMM miniszterelnök-jelöltje arra szólította fel az ellenzéket és Márki-Zay Péter, hogy fejezzék be azt a mantrát, hogy aki nem az összefogásra szavaz, az a Fidesz-KDNP-t akarja hatalomban tartani.