Meglepően kemény hangot ütnek meg a magyarországi választás kapcsán a konzervatív német napilapok: az FAZ szerint most Angela Merkelen a sor, hogy beszéljen Orbán fejével, a Die Welt attól tart, hogy a magyar példa ragadós lesz. De szó van a Jobbik néppártosodásának és en bloc az ellenzéknek a kudarcáról is.
Ha az NVI nem mond számokat, mondunk mi. Vidéken az egekben, a fővárosban és a nagyvárosokban gyengén szerepeltek a kormánypártok. Az Azonnali információi szerint Budapest akár teljesen az ellenzéké lehet, a Fidesznek csak külső kerületben és Józsefvárosban lehet esélye.
Kétharmaddal nyer a Fidesz? Kiesik a DK? Nyer a Jobbik? Tippeljetek!
A telefonfülke mindkét ajtaját kipingálta valaki, aki nagyon mérges a Fideszre.
Hiába énekelt együtt a színpadon Fásy Ádám mulatóskirállyal a Fidesz háttérből frissen előhúzott erzsébetvárosi jelöltje, Bajkai István. Még a „tőzsgyökeres” fideszesek is összekeverték őt Bajnai Gordonnal. Azt viszont nem hitték el Fásy Ádámnak, hogy ne kampányrendezvény lenne a szombati ingyengulyásos mulatási. Videó a Klauzál térről, ahol Bajkai Fásy Ádámmal és Zsülikével együtt lépett színpadra.
Nagyszabású mulatós bulit tartott Fásy Ádám a Klauzál téren egy nappal a választás előtt. A Fidesz helyi jelöltjével, Bajkai Istvánnal énekeltek is egyet közösen. Megkérdeztük Fásyt, más pártnak is szervezne-e kampányeseményt, mire méltatlankodott: ez nem kampányesemény, Bajkai pedig régi jó barátja. De továbbra is azt gondolja: csak a Fidesz!