Fidesz
Orbán az EU sírásója: a német sajtó a választásról
Orbán az EU sírásója: a német sajtó a választásról

Meglepően kemény hangot ütnek meg a magyarországi választás kapcsán a konzervatív német napilapok: az FAZ szerint most Angela Merkelen a sor, hogy beszéljen Orbán fejével, a Die Welt attól tart, hogy a magyar példa ragadós lesz. De szó van a Jobbik néppártosodásának és en bloc az ellenzéknek a kudarcáról is.

Ésik Sándor
Ellenzék nélkül kormányt váltani nem lehet

Orbán tehát középtávon biztosan marad, egy nagy nemzetközi konjunktúrahullám tetején van az ország, sok külföldi pénz van itt, majd egy kicsit a körmére csapnak, ha nagyon Lukasenka akar lenni, de egyébként maradhat.

Budapest az ellenzéké lehet, vidéken tarol a Fidesz
Budapest az ellenzéké lehet, vidéken tarol a Fidesz

Ha az NVI nem mond számokat, mondunk mi. Vidéken az egekben, a fővárosban és a nagyvárosokban gyengén szerepeltek a kormánypártok. Az Azonnali információi szerint Budapest akár teljesen az ellenzéké lehet, a Fidesznek csak külső kerületben és Józsefvárosban lehet esélye.

Ésik Sándor
Ha bárki azt gondolja, hogy ez nélküle meglesz, téved

Most tartunk ott, hogy a Fidesz meg van tornáztatva az eredményért. És az ilyen tornáztatások után Orbán hatalmas rendcsinálásokba szokott kezdeni.

Gergely Előd Gellért
Prognózisom ma estére

A Jobbik happy lesz, a Fidesz nem, az LMP életben marad, a kétfarkúak meglepődnek.

Mi lesz ma este?
Mi lesz ma este?

Kétharmaddal nyer a Fidesz? Kiesik a DK? Nyer a Jobbik? Tippeljetek!

A szavazókörrel szemben üzen az ismeretlen népművész
A szavazókörrel szemben üzen az ismeretlen népművész

A telefonfülke mindkét ajtaját kipingálta valaki, aki nagyon mérges a Fideszre.

Bakó Bea
Kényszerítsük rá a pártokat, hogy felnőttként viselkedjenek! Mondjuk ma

A kormánypártból protestpárttá átvedlett Fidesz teljhatalma és a kompromisszumos, felnőtt politizálás esélye között választhatunk ma.

Nem a Fásy szervezte, hanem a Fidesz! A Bajnai!
Nem a Fásy szervezte, hanem a Fidesz! A Bajnai!

Hiába énekelt együtt a színpadon Fásy Ádám mulatóskirállyal a Fidesz háttérből frissen előhúzott erzsébetvárosi jelöltje, Bajkai István. Még a „tőzsgyökeres” fideszesek is összekeverték őt Bajnai Gordonnal. Azt viszont nem hitték el Fásy Ádámnak, hogy ne kampányrendezvény lenne a szombati ingyengulyásos mulatási. Videó a Klauzál térről, ahol Bajkai Fásy Ádámmal és Zsülikével együtt lépett színpadra.

Ez nem kampányrendezvény, mondta Fásy Ádám, majd énekelt egyet a fideszes jelölttel
Ez nem kampányrendezvény, mondta Fásy Ádám, majd énekelt egyet a fideszes jelölttel

Nagyszabású mulatós bulit tartott Fásy Ádám a Klauzál téren egy nappal a választás előtt. A Fidesz helyi jelöltjével, Bajkai Istvánnal énekeltek is egyet közösen. Megkérdeztük Fásyt, más pártnak is szervezne-e kampányeseményt, mire méltatlankodott: ez nem kampányesemény, Bajkai pedig régi jó barátja. De továbbra is azt gondolja: csak a Fidesz!

144 145 146 147 148