Fidesz
Új év, új én, gondolhatta a Fidesz, majd regisztrált az Instagramra
Új év, új én, gondolhatta a Fidesz, majd regisztrált az Instagramra

Megértették az idők szavát, vagy egyszerűen csak tudják, hogy itt vannak az igazi fiatal demokraták? Kontentek terén van még hova fejlődni, mert eddig nem sokat villantottak.

Berze Márton
Rossz mosópor, jó mosópor: így győzhet az ellenzék 2022-ben

Most, hogy lezárult a tíz éve zajló összefogásvita, fel lehet tenni a kérdést: marketingszempontból mekkora esélye van az egységesülő ellenzéknek a győzelemre? Ha ugyanis győzni akar, két forgatókönyv áll előttük.

Magyarázkodik a királyságokat feudalistázó fideszes megyeelnök
Magyarázkodik a királyságokat feudalistázó fideszes megyeelnök

Németh Zoltán Nyugat-Európa királyságait feudalistázó gondolatai először egy véleménycikkében jelentek meg, amiért közpénzből még fizetett is, ebből csinált később „interjút” a megye ingyenes lapja.

Fideszes megyeelnök: Nyugat-Európa elmaradott, mert több királyság is van ott
Fideszes megyeelnök: Nyugat-Európa elmaradott, mert több királyság is van ott

A viszonyok feudálisak, az állampolgárok alattvalók, Emmanuel Macronnal pedig az is baj, hogy Andorra hercege.

A Tőke közérthetőbb, mint az én cikkeim? Ne vicceljünk már! Tamás Gáspár Miklós az Azonnalinak
A Tőke közérthetőbb, mint az én cikkeim? Ne vicceljünk már! Tamás Gáspár Miklós az Azonnalinak

Az egyik oldalról ezeket a nyilas dumákat hallja az ember, a másik oldalról pedig azokét, akik Orbán vérét akarják inni, akik szerint alkotmányellenes puccsal kell megakadályozni Orbán visszatérését, ha 2022-ben veszít. Ebben nem akar szerepet vállalni Tamás Gáspár Miklós, aki a véleményvezér-interjúsorozat utolsó részében arról is beszél az Azonnalinak, miért érzi úgy, hogy nem hat eléggé az írásaival.

Boldog karácsonyt: oltási tervet rak a fa alá Orbán Viktor
Boldog karácsonyt: oltási tervet rak a fa alá Orbán Viktor

Először az egészségügyi dolgozók oltathatják be magukat már közvetlenül karácsony után azokkal a Pfizer-vakcinákkal, amikre az EU is rábólintott.

Mennyivel lett vonzóbb a hatpárti ellenzék most, hogy teljesen összefogott?
Mennyivel lett vonzóbb a hatpárti ellenzék most, hogy teljesen összefogott?

Most már aztán tényleg minden közös lesz, nemcsak a jelöltek, hanem a lista is. De mennyire meggyőző ez?

Orbán ajándéka: a centrális erőtér vége
Orbán ajándéka: a centrális erőtér vége

A magyar politikai rendszer egészét tekintve 2020-szal új időszámítás kezdődött a kormány és az ellenzék viszonyát tekintve, még ha új korszakba persze nem is léptünk. Meglepő módon az ellenzéknek segítő végső lökést éppen Orbán Viktor jelentette be szombaton az önkormányzatok eddig nem látott mértékű csuklóztatásával.

Erős és büszke európai ország vagyunk ugyan, de nem igazán élünk jobban, mint négy éve
Erős és büszke európai ország vagyunk ugyan, de nem igazán élünk jobban, mint négy éve

Az Eurostat adatai rávilágítanak, hogy mennyire hamis az a kormánypárti sajtóban megjelenő érvelés, hogy az alkalmatlan ellenzék ellenében Orbán személye mekkora stabilitást és gazdasági növekedést garantál a magyaroknak – hiszen a többi V4-államban sokkal több kormányváltás volt, mint nálunk, mégis sokkal többet gyarapodtak az emberek, mint nálunk.

Petróczi Rafael
Teljesen logikus, hogy az ellenzék egyelőre csak ígéretfelhővel hiteget

Ha nem ezt tenné, csak feleslegesen eldurrogtatná a petárdáit, támadási felületet adna a Fidesznek ahelyett, hogy hagyná főni a kormányt a koronavírus-járvány levében, és még az előválasztások tapasztalait sem tudná beépíteni a kampányba.

31 32 33 34 35