Vajon rászólt valaki a Fideszre, hogy ezt már tényleg nem kéne? Vagy erkölcsi okokból gondolták meg magukat? Vagy csak Semjén Zsoltot froclizzák vele? Itt a hét kérdése!
Orbán arra panaszkodik a Néppárt prominenseinek, például a német CDU és CSU elnökeinek, hogy a pártcsalád elnöke, Donald Tusk a Néppárt hitelességét kockáztatja.
Január végén szatirikus cikkben képzeltük el, hogyan kezeli majd a hazai média és politika a koronavírus megjelenését. Mivel már benne vagyunk a járvány közepében, nézzük meg, miben lett igazunk!
A múlt héten sürgősséggel nem sikerült, de hétfőn aztán csak elfogadta a parlament a koronavírus-törvényt, amely rendeleti kormányzásra hatalmazza fel Orbánékat a veszélyhelyzetben, és a Btk-t is szigorítja. Az ellenzék már puccsot és diktatúrát emleget, a kormány szerint meg aki ellenkezik, az a vírussal van. De kinek van igaza? Elmagyarázzuk!
A Fidesz EP-képviselője egy nagyon mini interjúban szállt be abba a gondolatkísérletbe, hogy ellenzékből vajon mit tenne most a Fidesz.
Dunja Mijatović elégedetlenkedni kezdett a felhatalmazási törvény miatt, a Fidesz EP-delegációvezetőjétől kapott fejmosást.