Fidesz
Ésik Sándor
Különleges jogrend: gondolkozni kéne

Az ellenzék nem veszi észre, hogy Orbán a black jack néven ismert kártyajátékot játssza, és van nála jelenleg olyan 17-18, és nem arról ismert, hogy kiszállna.

Lattmann Tamás
Ez nem felhatalmazás, hanem mamelukokra testált felelősség

A felhatalmazási törvény kábé olyan, mint amikor valakinek a kezébe adjuk vadonatúj bankkártyánkat a PIN-kódunkkal együtt, majd ő azt nem adja vissza, és a kódot is bármikor megváltoztathatja.

Fekő Ádám
Nem elég a koronavírus, az ország felét is meg kell alázni

Ha egy országban tíz év után is komolyanvehető lehetőség, hogy Orbán Viktor örökre magánál tartaná a hatalmat választások nélkül, akkor az az ország nem jó hely.

Működhet-e a távoktatás egy központosított rendszerben?
Működhet-e a távoktatás egy központosított rendszerben?

Hogyan értékelhető a koronavírus miatt elrendelt „digitális munkarend” első hete? Éppen egy forradalom zajlik a virtuális tantermekben, vagy csak a tanárok tudtak jól igazodni a megváltozott környezethez? Hogyan kezeli a kormányzat ezt a szokatlanul 21. századi szituációt? Ugyanaz lesz-e az iskola a koronavírus után, mint előtte volt?

Bakó Bea
Hol éltek eddig, akik most kezdtek rettegni a rendeleti kormányzástól?

Akik egészségesen önként karanténba vonulnak, nézzék meg, hogyan trehánykodik az egészségügy a tényleg betegekkel, akik meg Orbán-diktatúrától rettegnek, azoknak szólok, hogy egy ideje már kétharmaddal kormányoznak.

Ésik Sándor
Van még kis időnk, de szükség lenne egy nagybetűs Tervre

Mivel a NER kedvenc kommunikációs eszköze a Terv, néha Akcióterv, ezért itt egy példa arra, mivel lehetne csökkenteni a koronavírus óta tartó bizalmatlanságot.

Néma gyereknek anyja se: íme a legjobb mémek a néma Orbánról
Néma gyereknek anyja se: íme a legjobb mémek a néma Orbánról

Akkorát talán még soha nem égett Orbán Viktor, mint a szerdai néma bejelentésekor. Megemlékezett erről a mémvilág is.

Galavits Patrik
Fidesz-kommunikáció: magyarok, suttyók vagytok, de most viselkedjetek jól!

A koronavírus-járvány során derül ki igazán, mennyire nézi hülyének a magyarokat a saját kormányuk. Nagyon. Máshol bezzeg valahogy csak tudnak normálisan kommunikálni a vírusról.

A magyar már csak olyan, hogy ha el is próbálják taposni, csak erősebbé válik
A magyar már csak olyan, hogy ha el is próbálják taposni, csak erősebbé válik

Mi lenne, ha nem lenne koronavírus, és megtartanák a március 15-i bulikat? Alternatív március 15-i sorozatunkban elsőként a miniszterelnök aktuális világmagyarázatát képzeljük el, egyenesen a Múzeumkertből!

Fekő Ádám
Egyértelmű: Gyurcsány Ferencet az Isten is az ellenzék vezérének teremtette

Az egykori magyar miniszterelnök szinte fürdik abban a szerepben, hogy viszonylag nagy támogatottsággal, de mégis tét nélkül tud össze-vissza beszélni.

53 54 55 56 57