Még egy hónap sem telt el, hogy kilépett a pártból az LMP-s, de máris fideszes jelöltként indul az önkormányzati választáson Budakeszin Ligetiné Komáromi Gabriella.
Aktivistákat koordináló mobilappról is beszélgetett Karácsony Imamoğluval Isztambulban. De mit csinál, ha nyer, de Orbánék törvénnyel átnyúlnak a feje fölött? Gyorsinterjú a kampánynyitóról.
Balatonakarattyán marcipánosztogatással kampányolt a jelenleg is polgármester Matolcsy Gyöngyi. Mikor ezt lefényképezte egy LMP-s, fültövön vágták, barátját pedig leteperték.
Ha érdekel, milyen hangulatban telik az ajánlásgyűjtős önkormányzati választásos standolás Budapesten, most megnyugodhatsz: felmértük a helyzetet annak érdekében, hogy te otthon maradhass!
Nem csak arról szól idén az önkormányzati választás, hogy Karácsony Gergely legyőzi-e Tarlós Istvánt, bár kétségtelenül ez a csata is érdekes. De mit hoz a szombathelyi Trónok harca? Címvédő marad-e Botka László Szegeden? Bosszút áll-e Lázár János Hódmezővásárhelyen? Kire marad a pécsi adósság rendezése? Indul a kampány, összeszedtük a legérdekesebb csatatereket az országból!
Idén harminc éve, hogy megtörtént a rendszerváltás, és Magyarországon is a demokrácia és a kapitalizmus dúl a kommunista diktatúra helyett. De mennyire elégedettek a változásokkal az emberek? Mi az, amit visszasírnának a kommunizmusból, és mennyire értékelik, hogy most már szabadon szavazhatnak? Körbejártuk az országot, hogy megtudjuk. Videó!
Egy 34 millió forintos adakozás még bőven nem elég, de nekünk van pár ötletünk arra, hogy mivel lágyíthatná meg Tiborcz a nemzet szívét!
Miért ad ekkora esélyeket az ellenzéki összefogásnak Győrben? Miért gyengélkedik a baloldal már évek óta ott, ahol 1994 és 2006 között MSZP-s városvezetés volt? Mi lesz a várossal, ha egyszer elmegy az Audi? A győri egyesült ellenzék közös polgármesterjelöltjével, a DK-s Glázer Tímeával beszélgettünk többek között a győri buszokról, a strandról és arról, hogy melyik csúnya épületet bontaná le a városban.
Tényleg olyan fideszes város Debrecen, mint ahogy mondják, és ha az, miért az? Lehet-e a városban nagyobb hatalma Palkovics László miniszternek, mint a fideszes polgármesternek? Van-e Debrecenben kétezer ember, aki fizetne a független sajtóért? A paywall-modellben elindult helyi portál, a Debreciner főszerkesztője, Porcsin Zsolt meséli el az Azonnalinak.