Nem baj, ha valaki önkéntes száműzetése nincs Spanyolországban, attól még indulhat.
Nagyon, de nagyon rossz a helyzet, és nagyon, de nagyon gyorsan lépni kellene a politikusoknak.
A jó művészet nem az, amely kifüstöl abban, hogy gúnyolódik a Fidesz-hívőkön. Egy friss budapesti színházi előadás meg pont ezt csinálja. De ettől max balos nyavalygás lesz az egész.
Hamarosan eldönti a spanyol legfelsőbb bíróság. Mindenesetre a katalán függetlenségi törekvés a spanyolországi EP-választás legégetőbb kérdése. Elmondjuk, miért.
A román pártokban inkább magyarozni szoktak, amikor kétséges, elérik-e a bejutási küszöböt. Traian Băsescuék maguk is vadul magyaroznak, de a volt román államfő most elkezdett migránsozni is pluszban.
Aki nincs beoltva, az könnyen megfertőzhet olyanokat, akik valamilyen ok miatt nem kaphatnak oltást, így a szlovák egészségügyi minisztérium sürgősen lépne az ügyben.
Marine Le Pen volt jobbkeze és egy sárgamellényes vezető állt össze. Kilépnének az EU-ból és az eurózónából is.
Az az ellenzék, amely a kormányt most már hónapok óta – hol intenzívebben, az utcán, hol nyilatkozatokban – a rabszolgatörvénnyel üti, nem vette fáradtságot, hogy a munkások ünnepén tematizálja ezt a munkásokra veszélyt jelentő intézkedést.
Nagyon valószínűtlen, hogy egy hónapon belül lenne új kormánya a spanyoloknak.
És ha már ott van, felavatja Románia legnagyobb takarmánykeverő üzemét is!
Ennek a cikknek a tartalma kiskorúakra káros lehet, csak akkor olvass tovább, ha elmúltál 18 éves.
Nem linkgyűjtemény. Olvasmány. A Reggeli fekete hétfőn, szerdán és pénteken jön, még reggel hét előtt – tíz baristából kilenc ezt ajánlja a kávéhoz!
Feliratkozásoddal elfogadod az adatkezelési szabályzatot.