A Néppárt csúcsjelöltje az EP-ben az Európai Tanácsot sürgette, hogy vegyék végre napirendre a két illiberális EU-tag jogállamiságának ügyét. Pedig nem is nekik kéne.
Szerintük Soros György és Jean-Claude Junckerrel továbbra is kampányol a kormány. A néppárti frakció alelnöke szerint a Fidesz ügye még nincs lezárva.
A kormánypárti média felmelegítette az LMP és a Jobbik flörtjének ügyét, de az európai zöldek frakcióvezetői szerint a Fidesz szélsőjobbra tolódása miatt őrült helyzet van Magyarországon, és amíg csak önkormányzati együttműködésről van szó az LMP és a Jobbik között, addig nincs ezzel semmi probléma.
Quim Torra nagyot meccsezett a hatóságokkal, de akár a hivatalába is kerülhet.
Alexis Cíprasz szerint katasztrófa lenne, ha az „ultajobbos” Manfred Weber lenne az EB új elnöke
Aki meg kommunista jelképeket használ, az maximum 3 évet kapna. De lenne kibúvó is: csak fel kell dobni a többi komcsit, s te megúszod.
Az Erdélyi Magyar Néppártot a Fidesz hozta létre, csak aztán bukott a projekt. Most meg lett egy elnökük, akinek legnagyobb politikai teljesítménye, hogy le akarta köpni Demszkyt, de mást köpött le.
Az szlovákiai magyar MKP azt szeretné, ha a felvidéki magyarok nem a kormánypárt elnökjelöltjére szavaznának a szlovák elnökválasztás második fordulójában, de a nem kormánypárti jelölt meg a Fidesz-média szerint sorosista. Az Azonnali megkérdezte erről az MKP-t, de a párt és a Fidesz nem egyeztettek ebben a kommunikációs kérdésben.
Be fognak jutni az Európai Parlamentbe, ráadásul a baloldalról elég sok szavazót elvisznek. Határozottak, és nem alkusznak: betiltanák a vadászatot, halászatot, és a húsfogyasztás ellen is fellépnek.
Ők olyanokkal szeretnek ünnepelni, akik nem annektálnak egy-egy félszigetet.
Ennek a cikknek a tartalma kiskorúakra káros lehet, csak akkor olvass tovább, ha elmúltál 18 éves.
Nem linkgyűjtemény. Olvasmány. A Reggeli fekete hétfőn, szerdán és pénteken jön, még reggel hét előtt – tíz baristából kilenc ezt ajánlja a kávéhoz!
Feliratkozásoddal elfogadod az adatkezelési szabályzatot.