A Media 1 azt írja, a tévének már csak két hónapja van hátra.
A belarusz elnök is erős győzelem napi beszédet mondott.
Szerintük, ha nem megy még 800 000 katona Ukrajnába, nem tudják megnyerni a háborút.
Bizonyíték, hogy a legmodernebb (és nagyon drága) orosz harci eszközökre is van ellenszere az ukránoknak.
71,4 százalék támogatta a hivatalban levő elnököt.
A rendőrség a békét szeretné megőrizni, de az ukrán nagykövetnek nagyon nem tetszik a döntés.
És bár egy felmérés szerint a lakosság többsége már nem támogatja az EU-csatlakozást, azért a szerb politika továbbra is afelé szeretne haladni.
Komoly válság jöhet, és még az éhínség is benne van a pakliban.
Bár, hogy pontosan kiket és miket szankcionálnak, csak később teszik közzé.
Majdnem kétszer annyian haltak meg az első felében, mint amennyien születtek, és közben az emigrációt még meg sem mérték.
Ennek a cikknek a tartalma kiskorúakra káros lehet, csak akkor olvass tovább, ha elmúltál 18 éves.
Nem linkgyűjtemény. Olvasmány. A Reggeli fekete hétfőn, szerdán és pénteken jön, még reggel hét előtt – tíz baristából kilenc ezt ajánlja a kávéhoz!
Feliratkozásoddal elfogadod az adatkezelési szabályzatot.