A Fidesz elnöke magabiztosan kijelentette: már minden formációban legyőzte az ellenzéket, emellett a mostani választáson szerinte még az ukrán elnökkel is meg kellett küzdenie.
Mennek el az emberek, még melegedni sincs hova bemenni.
A Műjégre se érkeztek egyelőre tömegek.
Kétharmad nem, de kényelmes fideszes többség lesz a kutatócég legfrissebb felmérése szerint.
Tudta, hogy márciusban 93 ezer ember tüntetett Budapesten, majdnem annyian, ahányan a Békemeneten voltak, hogy végre megdöntsék a hazaáruló, züllött magyar politikai elitet? És azt tudta, hogy ezzel éppen csak egy hajszállal maradtak le arról, hogy az ENSZ elismerje azt, hogy a magyar nép visszaszerezte önmaga felett a hatalmat? És azt, hogy ez idén már a negyedik ilyen megmozdulás volt, ám a háttérhatalmak direkt elhallgattatták a sajtót, nehogy véletlenül nagyobb tömegekhez is eljusson az infó?
Ki örülhet a nap végén? Márki-Zay vagy Orbán? Bejut-e a Mi Hazánk és a Magyar Kétfarkú Kutya Párt? Kövesd velünk élőben az Azonnalin!
A külföldi példák alapján sokpárti összefogások hatalmának megtartása jóval nehezebb feladatnak bizonyul a hatalom megszerzésénél.
A választás előtti utolsó felmérése szerint hét százaléknyi aktív bizonytalan szavazó van, akik között az ellenzéknek több a támogatója.
Vasárnap késő este úgyis minden kiderül, de addig tét nélkül lehet tippelni, ön se hagyja ki a lehetőséget.