Fidesz
Techet Péter
Nincs értelme a székely-magyar összetartozás napjának

A székely-magyar összetartozás napja arra jó, hogy az ellenzék folytathassa a tét nélküli bullshitolást. Fideszesebb akar lenni a Fidesznél. De Fideszünk már van, a Jobbik ajánlata ezért megkésett.

Elárulta a DK, miért nem támogatja a magyar-székely összetartozás napját
Elárulta a DK, miért nem támogatja a magyar-székely összetartozás napját

Tartalom nélkülinek tartja a DK a székely-magyar összetartozás napját, mert nincs neki tartalma. De állítják: a határon túli magyarok sorsát ők is szívükön viselik.

Ilyen is ritkán van: jobbikos indítványt támogat a Fidesz
Ilyen is ritkán van: jobbikos indítványt támogat a Fidesz

A Fidesz-KDNP is támogatja Szávay István javaslatát arról, hogy október 16-a a székely-magyar összetartozás napja legyen.

Pacher Tibor
Mondok pár okot, hogy miért nem hülyeség a magyar űrbiztos

Miért ne lenne szükség űrkutatási biztosra, ha egyszer egyre több kisvállalat lát lehetőséget a világűrben, és amikor közösségi finanszírozásból létrehozott nanoműholdflották szállítják az adatokat?

Lecserélték a sokat hiányzó Selmeczi Gabriellát
Lecserélték a sokat hiányzó Selmeczi Gabriellát

Budai Gyula váltotta a törvényalkotási bizottságban Selmeczi Gabriellát, aki nem túl sokszor bukkant fel annak ülésein. Selmeczi egyébként a népjóléti bizottság alelnöke is, amiért magasabb fizetés jár neki, de eddig ezt a bizottságot sem látogatta túl sűrűn.

Ésik Sándor
Mit tanultam a hajléktalanos tiltakozásból?

A hajléktalanos kiállás legfontosabb tanulsága, hogy az ilyesmi csak akkor működik jól, ha egymásért állunk ki, nem magunkért. A Fidesz célja ugyanis a társadalmi kötelékek rombolása.

Még e-mailt sem lehet írni a parlament fideszes némájának
Még e-mailt sem lehet írni a parlament fideszes némájának

Más képviselőkkel ellentétben még hivatalos e-mail címet sem lehet találni a mai napig a kormánypárt némájaként elhíresült Bíró Márkhoz a parlament oldalán, aki mellesleg több mint havi bruttó egymilliós, közpénzből fizetett fizetést visz haza.

Kipakolt Meszerics Tamás, az LMP-ből kilépett EP-képviselő
Kipakolt Meszerics Tamás, az LMP-ből kilépett EP-képviselő

Lírai szövegben ment neki a hetes cikkes szavazás kapcsán volt pártjának, az európai zöldeknek, Frans Timmermansnak és Judith Sargentininek az LMP-ből kilépett EP-képviselő, Meszerics Tamás.

Nem Soros, hanem Macron volt a legfőbb ellenfél Gulyás Gergely kampányfórumán
Nem Soros, hanem Macron volt a legfőbb ellenfél Gulyás Gergely kampányfórumán

Lakossági fórum-sorozatba kezdenek vezető kormánypárti politikusok, hogy a jövő tavaszi EP-választásig is életben tartsák táboruk lelkesedését, Budapesten Gulyás Gergely kezdte a sort. Ki az a Sargentini? Nem kellene-e emlékmű a „bevándoroltatottak” áldozatainak? Ezeket is kérdezték a Soros helyett inkább Macronról beszélő minisztertől a fórumon.

Ilyen regényes választ fideszes képviselő még nem adott az Azonnalinak
Ilyen regényes választ fideszes képviselő még nem adott az Azonnalinak

Meglepően lelkiismeretes választ adott egy fideszes képviselő az Azonnalinak arra a kérdésre: dohányzik-e. Font Sándortól nemcsak azt tudtuk meg, mi az a „grázsozás” vagy hogy melyik cigimárkák voltak a legmenőbbek anno, de azt is, hogy mit neveznek „indián átoknak”.

123 124 125 126 127