Egy új kutatás szerint ha ez így megy tovább, akkor néhány generáció, és ennyi volt az emberiség története.
És nyilván én sem vagyok egy anarchista és uszító, amikor azt mondom, minden politikus hataloméhes, korrupcióra és lopásra hajlamos, és elmehet az összes a jó büdös picsába. Csak a politikummal szembeni kiábrándultságra játszom rá, ugye?
Rasmussen ugyanakkor kitalálta az ellenszert is: minden párt vállalja fel, hogy nyilvánosságra hozza a támogatóit!
Az ellenzék utcára hívta híveit, akik majdnem betörtek a miniszterelnöki hivatal épületébe is.
Ha nem teljesül a kérésük, akkor a kisebbségi kormány bajba jut.
Pedig nekik mindegy lehetne, hiszen Magyarország nem tagja az Európai Ügyészségnek. Az RMDSZ-ből, amelynek politikusai hangosan tiltakoztak az erdélyi magyar politikusok elleni DNA-eljárások ellen, nem tudtuk kiszedni, mit szólnak hozzá, hogy a Néppárt Laura Codruţa Kövesit támogatja az Európai Ügyészség élére. A Fideszből Deutsch Tamás mondta meg, hogy alkalmatlannak tartják Kövesit.
Szerinte le akarják járatni egy régi üggyel, pont, amikor elkezdene felkészülni az európai főügyészi tisztségért folytatott meghallgatására. Az ellenzék őrjöng, az államfő baljósakat nyilatkozik.
Végül is „csak” 162 órát töltenetek el forgalmi dugóban, akik rendszeresen autóznak a belvárosban.
A budapestiek nagyon nagy arányban támogatnák a betétdíjas rendszer kialakítását a műanyagcsomagolás terén. A Greenpeace is sürget.
Nem csak Budapesten, hanem például Kolozsváron is tiltakoztak az MTA beszántása ellen.
Ennek a cikknek a tartalma kiskorúakra káros lehet, csak akkor olvass tovább, ha elmúltál 18 éves.
Nem linkgyűjtemény. Olvasmány. A Reggeli fekete hétfőn, szerdán és pénteken jön, még reggel hét előtt – tíz baristából kilenc ezt ajánlja a kávéhoz!
Feliratkozásoddal elfogadod az adatkezelési szabályzatot.