Eddig börtönökben voltak, de most, hogy elmennek az amerikaiak, a franciák hazaviszik őket.
Csalódott a román kormánypártban a kirúgott miniszterelnök, úgyhogy átáll egy másik exminiszterelnök pártjába.
Kimentünk az utcára, hogy az épp zajló baloldali előválasztásról érdeklődjünk a budapesti lakosságtól. Melyik jelöltben van elfojtott agresszió? Ki elég jóképű? Mit gondolnak, ki melyik pártban politizál? Egyáltalán kire emlékeznek az emberek? Mindenre válaszolunk!
Most kiderült, kik a legnagyobb ellenségek: Juncker és Sargentini mellé Nagy Blanka is felkerült a bankjegyekre.
Mind a gyerekek, mind a családok jól járnak ezzel.
Varufakisz azért indul Németországban az EP-választáson, mert szerinte ha meg akarja valaki változtatni a Római Birodalmat, akkor azt Rómában kell elkezdeni.
Győrben hajnalban leállt az Audi-gyárban a munka. A szakszervezeti vezető azt mondja, felkészültek, hogy pótolják a munkások kieső bérét.
A csütörtökön egyhetes sztrájkba kezdő győri Audi dolgozói több pénzt akarnak. Ha megkapnák, akkor sem érnék el a német vállalat más gyáraiban meglévő bérszínvonalat. Az Azonnali körülnézett a sztrájk helyszínén, és a győrieket is megkérdezte: mit szólnak a sztrájkhoz, és nem félnek-e, hogy az Audi megelégeli azt és elköltözik?
A bíróság szerint visszaélt a hatalmával, a belügyminiszter meg azt mondja: ne a bíróság határozza meg az olasz bevándorláspolitikát.
Erdős Norbert és Tőkés László is megszavazta az orosz és kínai dezinformáció elleni bizottsági határozatot, az ex-LMP-s Meszerics el se ment szavazni.
Ennek a cikknek a tartalma kiskorúakra káros lehet, csak akkor olvass tovább, ha elmúltál 18 éves.
Nem linkgyűjtemény. Olvasmány. A Reggeli fekete hétfőn, szerdán és pénteken jön, még reggel hét előtt – tíz baristából kilenc ezt ajánlja a kávéhoz!
Feliratkozásoddal elfogadod az adatkezelési szabályzatot.