Az orosz nagykövetség lehülyézte azokat, akik a karácsonyfa ellen tüntetnek.
Emlékeztek még arra, hogy megtiltották volna a tüntetést a Kossuth téren nemzeti ünnepekkor és karácsonykor?
Megbocsát-e karácsony előtt a KDNP frakcióvezetője a „kereszténységet nem tisztelő” tüntetőknek? Volt-e, hogy meg kellett gyónnia egy parlamenti szavazást? Mi volt a legjobb karácsonyi ajándék amit adott, és amit kapott? Harrach Péter karácsonyi videóinterjút adott az Azonnalinak!
Videó arról, hányan is demonstráltak a kormánynak „hálálkodó” kétfarkúakkal.
A Publicus Intézet felmérte: nem nagyon ért egyet ebben a kérdésben a Fidesszel a lakosság.
Az Azonnalin csütörtökön adtunk hírt arról, hogy mozgalom/weboldal indult O1G néven, ami az ellenzéki tiltakozásokat szeretné összefogni. De mi ez az egész, és a szervezők szerint miben más – ha más egyáltalán –, mint az elmúlt években fellángoló, majd csendben eltűnő civil kezdeményezések, mint a Milla, vagy a MostMi? Megkérdeztük!
Az ellenzék agresszív volt, mikor a jogosítványait gyakorolva bement az MTVA-székházba, a Fidesz viszont nem az, amikor a jogosítványait gyakorolva kormánypropagandát nyomat a köztévében – fejtette ki Harrach Péter, a KDNP frakcióvezetője az Azonnalinak. Nagyinterjúnkból az is kiderül, hogy mit szól Harrach a kormányzati média Halálcsillagához, mi volt a KDNP legnagyobb önálló sikere, és még belefért egy kis önkritika is.
Eklektikus honlappal jelentkezik a legújabb kormányellenes, civil, pártoktól független kezdeményezés, az O1G.org, ami pénzt nem kér, de egy grátisz DDoS-támadásnak örülne; és ami felszólít, hogy csatlakozz! Mármint a Facebook-csoportjához, ahová aztán nem engednek be.
Ne írd alá, János! – ezen a címen futott a péntekre meghirdetett tüntetés, Áder János azonban közben aláírta a rabszolgatörvényt. Szerintetek mi legyen a tüntetés új neve?
A sárgamellényes tüntetés mellett most itt van a kékmellényes tüntetés is.